Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Що можна подарувати другу на день народження

Що можна подарувати другу на день народження недорого

За часту, багато людей просто обожнюють приймати подарунки. Тут немає нічого дивного, адже це, перш за все увагу, а якщо ще це несподівано – подвійно приємніше. Але коли питання стосується їх вибору або навіть дарування, багато людей просто заходять в глухий кут і починають питати у всіх, що можна подарувати другу на день народження. Це не таке вже й легка справа адже у всіх у нас різні смаки і переваги і вгадати всім однією річчю просто не реально.

Давайте трошки розберемося, що ж можна подарувати другу на день народження. Перший і найпоширеніший, у багатьох випадках найбажаніший, подарунок це звичайно гроші. Сума тут залежить від ваших доходів або фінансового забезпечення. Звичайно, якщо це ваш хороший друг, можна не поскупитися і подарувати суму по більше.

Найкращий подарунок другу на день народження

Якщо ви віддаєте перевагу дійсно подарунки, які будуть не тільки лежати, але бути корисними і практичними є маса інших варіантів. Ми спробуємо навести кілька найпоширеніших ідей, що можна подарувати другу на день народження, а вибір завжди залишається тільки за вами.

Багато з нас, люблять користуватися дорогими парфумами але купити їх самостійно або не доходять руки, або не вистачає часу. Якщо ви знаєте переваги свого друга в ароматі, то можете зупинитися на цьому. Товари особистої гігієни тут не сильно доречні, хоча можна розглядати як запасний варіант.

Що ж ще можна подарувати другу на день народження? Хорошим, але трохи заїждженим, варіантом буде футболка із зображенням його або Вас удвох. Більш практичний варіант це якісний ремінь або запонки. Можна зупинитися на подарунковому або знижковому сертифікаті на покупку одягу в магазині. Якщо розглядати подарунок з побутової боку, просто відмінним варіантів стане Електроінструмент. Але він буде доречним, коли у вас господарський друг. Для спортсменів можна зупинитися на абоніменті в тренажерний зал, басейн або якусь спортивну секцію. Якщо у вас товариш футбольний уболівальник-розгляньте варіанти з покупкою форми або квитка на матч. Що стосується подарунків, пов'язаних з комп'ютерами або новими технологіями, то тут звичайно вибір величезний, починаючи від блютуз гарнітури або електронної книги, закінчуючи новітніми гаджетами. Для автолюбителів можна підібрати відео реєстратори або GPS-навігатори, чохли на сидіння, міні-мийку, автомагнітолу і масу інших корисних речей.

Загалом, Якщо ви все ще замислюєтеся що можна подарувати другу на день народження, візьміть будь-який напрямок і накидайте кілька вподобаних варіантів і зважте всі ЗА і проти, після чого прийміть правильне рішення. Якщо все ж нічого не виходить, відкрийте будь-який інтернет-магазин і мигцем перегляньте, може на чомусь і зупиніть свій вибір.

Незвичайний подарунок другу на день народження

Якщо ви добре знаєте свого друга, найправильнішим рішенням буде запитати у нього. Може він давно мріяв про якусь річ, але нікому не говорив. Якщо йде стандартний відповідь: нічого не потрібно, придивіться до нього. Може у нього пошарпався гаманець або поламалися навушники. Варіантів маса. При відвідуванні сауни або басейну, похід в гори або вибратися на пікнік все це полегшить вам завдання зрозуміти, що потрібно йому, а що ні.

Але коли питання що можна подарувати другу стосується нестандартних подарунків, слід гарненько подумати. Останнім часом набирають обертів такі призенти як стрибок з парашута і політ на мотодельтоплані. Відмінний настрій і заряд позитивних емоцій вам забезпечено на довгий час.

Коли у Вашому житті є справжній друг, з яким ви пройшли через роки, і він завжди готовий підставити своє надійне плече допомоги це дуже здорово. Цінуйте цю людину і не соромтеся показувати своїх почуттів.

І на останок пропонуємо вашій увазі подивитися відео