Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Що потрібно дитині в школу 1 клас

1 клас - так хвилююче, білосніжні банти, чорні костюмчики, вся вбрана дітвора з рюкзаками йде в школу. Цей день вважається одним з найбільш незабутніх не тільки для малюка, але і для його батьків.

Попереду 11 років у "будинку знань". За цей довгий час їм належить розповісти чимало нового. Вони придбають безліч знань, друзів і позитивних моментів.

Дуже багато батьків задаються питанням, Що ж потрібно дитині в школу в 1 клас?

Що потрібно що б зібрати дитину в школу

Найчастіше, список покупок починається зі шкільного костюма, адже в багатьох школах ведений так званий дрес-контроль. Кольори, звичайно в багатьох школах різні і зелені, коричневі, бордові, темно-синій, сірий і найпоширеніший – чорний. Звичайно, для дівчаток завжди кращий сарафанчик або спідниця з блузкою, для хлопчиків це штани і піджак з сорочкою. У багатьох формах ще присутній жилетка.

На замітку для батьків: у дитини завжди повинна бути альтернатива шкільній формі, адже це діти і вони завжди можуть забруднитися або порвати свою форму.

Є школи, де форма одягу вільна. Але пам'ятайте, що одягатися все ж потрібно стримано і охайно.

Далі необхідно запастися канцелярським приладдям.

Ось найнеобхідніший список:

 1. Щоденник. У деяких школах його купують на свій смак, але в деяких і видають спеціалізовані. На них можуть бути зображені логотип школи, герб міста або прикрашений в кольори країни і багато іншого, на що вистачило фантазії у адміністрації школи.
 2. Зошит. В клітинку і лінійку.
 3. Альбом для малювання.
 4. Пенал .
 5. Ножиці.
 6. Пензлики для малювання.
 7. Фарба.
 8. Пензлики для фарб.
 9. Фломастери або олівці.
 10. Лінійка, ластик, точилка.
 11. Пластелін, дошка.
 12. Клей ПВА.
 13. Обкладинки для зошитів і підручників.

Збираємо дітей до школи

Так само ще можуть знадобитися пластикові букви і цифри, але це виключно для вивчення літератури і математики.

Так само, коли батьки збирають своє чадо в перший клас, необхідно особливу увагу приділити вибору рюкзака (портфеля). Для дитини це дуже важливо, так як він відчуває себе дорослим і у нього з'являється перша, його особиста, сумка. По-перше, необхідно що б дитина сама вибрала собі портфель, ну а ви, як батьки, простежте то б він був зручним і практичним. Ручки і лямки у ранця повинні бути міцними а дно тверде. Здорово, коли у нього буде достатня дрібних кишеньок і відділень, туди дитина може розкласти свої дрібні шкільні пристосування.

Іноді, перед початком навчального року, в школах проводяться батьківські збори, де класні керівники розповідають про процес навчання і про те, що необхідно дитині в школу. Якщо такі збори не проводиться, необхідно звернути увагу на стенди в школі. А навіть якщо ви не знайдете необхідної інформації там, завжди можна все знайти в Інтернеті. Батьки, які пройшли вже через це, із задоволенням поділяться своїм досвідом.

Збираємо дітей до школи

Що ж стосується взуття для школи, то тут так само необхідно приділити особливу увагу. Взуття повинна бути максимально зручна і практична. Тут слід пам'ятати і про змінне взуття. Так, не забудьте прикупити пакет або зшийте зручну сумочку для носіння взуття, в момент її перевзування.

Все це і багато іншого, що може знадобитися дитині в школі, ви завжди можете вибрати в мережі магазинів Рона. Приходьте, ми завжди будемо раді Вас бачити.

І за традицією, відео.