Каталог товарів
UA
RU

Доставка

Зручність покупки товарів через Інтернет-магазин уже давно гідно оцінили. Економія фінансових коштів і часу, широкий асортимент вибору будівельних матеріалів і супутніх товарів для здійснення ремонту та облаштування затишній обстановці в будинку - все це доступно клієнтам Інтернет-магазину «РОНА».

Навіть недосвідчений користувач мережі-Інтернет зможе з легкістю вибрати будь-який вподобаний товар - зручний інтерфейс онлайн-ресурсу дозволить отримати всю необхідну інформацію про товар і швидко зробити замовлення.

Після розрахунку за досконалу покупку ви можете скористатися послугою доставки товару.

Доставка і розвантаження

Всі замовлення доставляються нашою службою логістики. Вивантаження товару з вантажного автомобіля здійснюється силами покупця. Тобто, послуги вивантаження і підйому на поверх не передбачені.

Час доставки

За деякий час до прибуття водій зв'яжеться з покупцем за вказаними контактними номерами, що необхідно для підтвердження адреси доставки. відсутність телефонного зв'язку з замовником є підставою для скасування доставки, що не тягне ніякої відповідальності перед нашим клієнтом.

Узгодьте з нашим менеджером зручне для вас час доставки!

Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт (претензію). Ми не гарантуємо вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні. Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність усіх одиниць товару при отриманні замовлення.

Через напружену ситуацію в східному регіоні тимчасово припинено доставку товарів у м. Донецьк та м. Луганськ. Водночас сильно обмежена й затримується доставка на Луганщині й Донбасі.

Пневматична зброя, зброя під патрон Флобера й аксесуари до неї, а також ножі, мультитули, туристичні газові балони й картриджі на цей момент не доставляютьсядо Донецької та Луганської областей.

Вартість доставки

  • Даний показник може залежати від багатьох факторів, тому точну суму найкраще погоджуйте з нашими менеджерами.
  • В межах міста - 300 грн. за годину (до 10 км.)
  • За містом - 10 грн. / За км. (Вартість розраховується в обидві сторони).

Правила

При отриманні замовлення, необхідно звірити доставлений товар з накладною. У випадках невідповідності якості, наявності будь-яких дефектів або будь-яких інших незадовільних якісних характеристик товару, звертайтеся до наших менеджерів, бажано, до від'їзду водія.

Пам'ятайте: водій не має право робити зміни в ціні замовленого товару і вартості доставки!

ЯК СКОРО здійснює поставку товару шляхом, при відправленні «НОВОЇ ПОШТОЮ»?

  1. При оформленні поштового відправлення до 15.00 його відправляють в той же день.
  2. Серіс відстеження вантажу по номеру через форму пошуку вище.
  3. Повідомлення про відправку з номером декларації, відправлять Вам за допомогою СМС.
  4. Доставляється замовлення протягом 2 до 4 днів, в залежності від вашого місця розташування.
  5. Як тільки товар надійде до відділення "Нової пошти" - ви отримаєте повідомлення СМС повідомленням. Ви зможете забрати товар у будь-який зручний, для вас час протягом 5 робочих днів.

Пам'ятайте: водій не має право робити зміни в ціні замовленого товару і вартості доставки!