Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

З чого краще побудувати приватний будинок?

З чого краще будуватися?

Каркасник, термоблок, газоблок, ракушняк, цегла, поротерм. Що краще? Постійно, з наполегливою періодичністю, чується один і той же питання: "Підкажіть «а з чого краще будуватися?"Якби відповідь була універсальною і вкладалася в одну фразу, вже давно не було б інших матеріалів на ринку, крім»того", "найкращого". Але давайте спробуємо розібратися, щоб заплутати Вас у вашому виборі ще більше :). Розташуємо опис за принципом " від дешевого до дорогого»

1. Каркасна технологія або каркасник. Любителі цих технологій можуть закидати камінням, але багато фахівців однозначно проти каркасніков, в розрізі вибору матеріалу для будинку. Сарай, дача, все що завгодно, але тільки не будинок, який повинен стати «родовим гніздом» для дітей і онуків. Так, дешево. Але не так принципово (порівняно з наступним матеріалом " термодом»), щоб схилятися в його бік. Прихильники даної технології наводять в приклад, що в багатьох країнах каркасна технологія є основним напрямки заміського будівництва. Але, згадай ті відеорепортажі після минулих торнадо: під нуль зруйновані будинки і купа дощечок навколо. Або ще мені подобається спостерігати у фільмах, як легкова машина, тікаючи від погоні, врізається в будинок, проїжджає три кімнати наскрізь і зупиняється в кухні... це каркасний будинок. При розвинених страхових платежах, коли страхова компанія повністю відшкодовує зруйнований вітром будинок і високій зарплаті самих будівельників, така технологія має право на життя. Але у нас ... та до того ж норми до каркасних споруд а так само їх реалізація «там» і «тут» ой якраз. Знову ж все сказане-виключно суб'єктивна думка, Ви маєте право мати своє.

Каркасна технологія або каркасник

2. Термодом. Якщо ви обмежені бюджетом, а хочете отримати теплий і надійний будинок – Це Ваш варіант. Для багатьох технологія термодом залишається оптимальним співвідношенням "ціна-якості". В останні роки дана технологія все міцніше займає своє місце на ринку. Але, як і у випадку з будь-яким матеріалом, тут є свої плюси і свої мінуси. До плюсів можна віднести: порівняно невисоку вартість, швидкість будівництва, будинок виходить монолітним, і відповідно найбільш міцним в порівнянні з іншими матеріалами. Термодом ллється з бетону, який виготовляється вручну, а значить ви можете контролювати якість бетону, відповідно збільшуючи якість зводяться стін. Термодом є найбільш теплим будинком при товщині стіни 25 см.він набагато легше цегляного, і відповідно має менше навантаження на фундамент. У термодомі прохолодно влітку і тепло взимку, навіть при відключенні опалення він здатний навіть в морози досить довго тримати тепло.

Але є і свої мінуси:

Термодом фактично "термос" і дуже чутливий до вентиляції. Обов'язково потрібно робити вентиляцію кожної житлової кімнати. При закріпленні настінних кухонних шаф та ін.може виникнути проблема, якщо ви потрапите в пенопластовую перегородку. В принципі це проблема вирішується, але тим не менш. Термоблоки, є основою термобудинку і останнім часом широко випускаються різними фірмами. Але на практиці є всього кілька фірм, дійсно роблять якісні блоки, і безліч фірм, що роблять їх халтурно. Не економте! Оздоблення термоблока поганої геометрії, до того ж недостатньої щільності, вам обійдеться дорожче.

Термодом

3. Газоблок, піноблок. Останнім часом теж набув популярності. На практиці його монтаж простіше цегляної кладки і в порівнянні з цегляним, будинок з газоблоку набагато тепліше. Мінуси цього матеріалу укладені в його технології. По суті піноблок це цемен, пісок, вода і хімреагенти, що створюють його «пористість». Відповідно виникає спокуса при його виробництві заощадити, зменшивши собівартість, а тобто зменшити кількість цементу і хім. реагент. Тому, якщо ви зупинилися на цьому матеріалі, не купуйтеся на ціну «нижче на 10 грн за куб». Беріть тільки у перевірених виробників.

4. Цегла. Мабуть самий традиційний матеріал будівництва, перевірений століттями. Які б нові матеріали не з'являлися б на ринку, цегла завжди буде мати своїх прихильників. За теплопровідності цегляний будинок буде найхолодніший з перерахованих вище матеріалів. Тому Вам доведеться або потовщувати стіну (зробивши її наприклад в дві цегли), або утеплювати будинок тим же пінопластом або мінватою. При покупці цегли, знову ж таки, пам'ятайте: ціна на М100, взагалі не означає, що Вам привезуть М100. Тому не шукайте за принципом»а тут мені запропонували дешевше". За це дешевше вам цілком можуть привезти М75 або взагалі купку червоного пилу, лише віддалено нагадує цеглу.

Цегла

5. Керамблок, поротерм. Завершує список дорожнечі матеріалів. Переваги-досить "теплий" матеріал. Недоліки-дорожнеча. Також при використанні керамблока ви зіткнетеся зі схожою проблемою, що і в термодомах – складності в кріпленні шаф, картин і т.д. на стіни.

Керамблок

Як коротке резюме-вибір матеріалу справа суто індивідуальна, що залежить від фінансових можливостей і особистих переваг. При реалізації бюджетних проектів, придивіться до термоблоку. Якщо ви прихильник традиційних матеріалів і необмежені в засобах – Ваш матеріал цегла або керамблок.

І так, в мережі будівельних магазинів Рона, ви завжди зможете купити вподобаний матеріал і всі супутні інструменти до нього.