Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Виготовлення ключів

Щодня людина робить таку нехитру операцію, як відкриття і закриття замків. Дана операція проводиться за допомогою однієї незамінної речі, яка іменується ключем. Але рано чи пізно може знадобитися виготовлення дубліката ключа, оскільки основною може зламатися або загубитися. Виготовлення дубліката вирішує будь-яку проблему, а також допоможе підготуватися до її виникнення. І не варто доводити до критичних ситуацій: подбайте про виготовлення дублікатів заздалегідь.

 

Причини виготовлення дублікатів

Основні причини полягають не суто в банальній розсіяності або крадіжці. А як же щодо приїжджих гостей або підрослого дитини? Вони також потребують в ключі. Крім того, ключ може просто зламатися. Загалом, дублікат ключів може знадобитися в будь-який момент і абсолютно різному людині. Саме з цих причин дана послуга користується таким підвищеним попитом.

Скільки це займе часу?

Виготовлення ключа по часу не займає більше 15 хвилин. Копії підходять до замків ідеально, але в цій справі є деякі нюанси. Дублікат – це копія оригіналу, і вона завжди має деяку похибка. Тому, коли робиться дублікат з копії, то похибки накладаються одна на іншу, утворюючи, таким чином, ще більшу похибку.

Будь дублікат готується за лічені хвилини, у присутності клієнта - для впевненості у відсутності інших дублікатів.

Типи ключів

Сьогодні у фахових майстерень представляється можливим виготовити любі типи ключів: англійські, фінські, хрестові, перфоровані, ригелі та інші. Окрім ключів від автомобіля, будинку та офісу, на самому високому професійному рівні фахівці компанії «РОНА» виготовляють копії секретних ключів для сейфа. 

Високий рівень підготовки наших фахівців і нове високоточне устаткування – це запорука швидкого і якісного виготовлення ключів!

Вартість виготовлення ключів залежить від ступеня складності ключа та вартості заготовки. 

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном: (0542) 780-203 

Адреса: будівельний гіпермаркет "Рона", відділ "Скоб'яна лавка", м. Суми, вул. Вєтрова 4/1
               будівельний маркет "Рона", м. Суми, вул. Іллінська 12/2
               будівельний маркет "Рона", м. Ромни, вул. Залізнична 143Б