Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Як здійснити проект будівництва будинку?

Проекти котеджів-це початок довгого і копіткого шляху під назвою "будівництво". Дуже важливо підійти до вирішення цього питання правильно, для цього вам дуже стане в нагоді досвід тих, хто вже мав пряме відношення до питання будівництва котеджу починаючи з проекту. І щоб робив він це не один раз. Тоді ймовірність" сісти на мілину " в процесі зведення житлового приміщення, званого котеджем або дачею буде зведена до прийнятного мінімуму. До створення проекту при продажу будинків і котеджів або до початку будівельних робіт і здійснення внутрішніх ремонтних робіт рекомендуємо вам самим попередньо прорахувати обсяг майбутніх робіт згідно з вашим бажанням. На допомогу Вам будуть розроблені спеціальні програми на комп'ютері.

У шаблонних проектах будівель є певні конструкторські рішення і стандартні параметри зовнішніх стін, які обов'язково відповідно до існуючих стандартів необхідно перерахувати для різних кліматичних умов, до того ж частина таких проектів створювалися ще тоді, коли нові нормативи не були дійсні. При цьому ви не понесете великих витрат сил і часу, але це необхідно вам здійснити.

Всі архітектурні проекти при продажу будинків і котеджів підготовлені і адаптовані під будівництво для конкретної географічної та кліматичної області, так як конструкція стін, даху, прорізів безпосередньо залежить від погодних умов. Обов'язково необхідно також врахувати, в який час був створений проект: якщо його розробили ще до 1997-го р, коли ще не було в наявності сучасних теплотехнічних стандартів, то зміни з ним повинні бути ще більш істотними.

Після того, як ви придбали шаблоннний проект заміського будинку, що впливає на величину ціни котеджу не поспішайте тут-же почати будівництво, в іншому випадку ви на 100% зіткнетеся з похибками. Проектом не можна скористатися "ось так просто". Він завжди вимагає деяких попередніх доробок і перевірок, і якщо цим знехтувати, то напевно вийде, що на Вашу земельну ділянку можна буде заїхати автомобілем, грунт «распучится», а в підвальному приміщенні буде повно вологи, у вітальні кімнаті Вас буде докучати тужливий напівтемрява, і великий шанс, що її вікна будуть дивитися впритул до стін поруч розташованої будівлі. Цей будинок не тільки виявиться непридатним для того, щоб в ньому жити, але навіть при продажу будинку або котеджу ви зіткнетеся з непереборними труднощами. Звідси випливає, що на початку, ще до придбання проекту, потрібно отримати консультацію фахівця щодо самого уявлення про правильне архітектурному проекті і як з ним потрібно взаємодіяти. По-друге. Будь-який проект вимагає адаптації до конкретних обставин і вдосконалення. Ви повинні бути готові, що в слідстві такої адаптації початковий проект будинку потерпить серйозні зміни, а іноді буває, що доведеться відмовитися від такого проекту, в зв'язку з тим, що реально звести таку будівлю на вашій ділянці виявиться зовсім неможливо або принаймні, дуже дорого фінансово.

У поняття» адаптації " архітектурного проекту будівлі входять такі поняття. Переважно-це ознайомлення зі специфікою вашої ділянки: клімату на ньому, унікальності його топографії, грунту, рельєфних ухилів або їх відсутності, орієнтації проекту на сторони горизонту, перспектив розвитку інфраструктури типової забудови території навколо вашої ділянки, також істотно позначається на формування ціни. Лише тоді, коли ви повністю розберетеся у всіх цих нюансах, ви зможете вирішити який ступінь обґрунтованості впровадження конкретного проекту на вашій земельній ділянці.

Процес проектування в нашій країні має свої національні відмінні переваги і недоліки. Перший недолік полягає в тому, що процес проектування здійснюється з використанням застарілого програмного забезпечення. Майже завжди проектування в двох вимірах, в процесі якого прослизає багато похибок і неточностей, корректіруемих при доопрацюванні і виправленнях самого проекту. У країнах Європи вже давно використовується проектування в трьох вимірах, що дає можливість як конструктору, так і архітектору робити свою роботу в одному програмному забезпеченні, а це на порядок зменшує число похибок і невідповідностей. Слід твердо усвідомити-коли Вам покажуть здавалося б необгрунтовані прайси на начебто звичайний проект будинку, то швидше за все, цей проект створений на основі сучасного програмного забезпечення. Тобто така дорога така ціна не випадкова. Але при цьому відповідно значно менше ймовірність недоробок і невідповідностей.

Такий будинок буде радувати Вас дуже довгий період часу, але лише тоді, коли ви зробите для нього якомога більше оптимальних рішень. В якомусь сенсі Будинок-Це живий організм і продукт вашої творчості, а тому, ставитися до його створення потрібно дуже педантично. Архітектурний проект-всього лише зародок майбутньої будівлі, і все його подальше існування безпосередньо залежить від вашої акуратності, педантичності і терпимості.

Бажаємо вам удачі. І звичайно ж, якщо ви надумали будувати приватний будинок, ви завжди можете купити все необхідне в мережі магазинів Рона.