Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Як правильно підібрати шпалери для поклейки

Вибір шпалер залежить від місця, куди ви плануєте їх клеїти. А від місця застосування залежить і матеріал, і колірна гамма. Колір грає важливу роль, він може візуально змінити розмір приміщення. Світлі тони однотонних шпалер або з дрібним малюнком можуть зробити кімнату більше в обсязі, а наклеєні шпалери в вертикальну смугу візуально зроблять низькі стелі вище.

Як правильно підібрати шпалери

Тональність кольору може бути різною. Якщо кімната виходить вікнами на сонячну сторону, необхідно вибирати шпалери яскравих відтінків і з якісного матеріалу, щоб колір не вигоряв від попадання сонячних променів. Для більш темних приміщень добре підійдуть полотна з ромбовидним малюнком. Колірна гамма здатна впливати на наш настрій, відображати наш внутрішній світ. Тому фахівці не радять вибирати оздоблювальні матеріали холодних кольорів для кімнат, де ви відпочиваєте, проводите багато часу.

Як правильно підібрати шпалери

Затишна і сучасна спальня. Якщо ви вибираєте шпалери для квартир в новобудовах кращий варіант-бамбукові шпалери. Завдяки своїм якостям їх набагато легше поклеїти, вони приховають всі нерівності, при усадці нового будинку залишаються неушкодженими. Щоб зробити вибір шпалер на кухню, треба врахувати всі нюанси. Наприклад, колір сприяє апетиту людини.

Як правильно підібрати шпалери

Як стверджують психологи, апетит збуджує жовтий, помаранчевий або зелений тон, кухня буде затишною, а ось червоний впливає на зір і нервову систему. Якщо з відтінками ясно, далі визначимося з фактурою. Відмінним рішенням будуть вінілові шпалери. По-перше, вони з мікроспорами і під час миття не пропускають вологу, по-друге, вони міцні і довговічні. Актуальним залишається питання, які шпалери вибрати для вітальні. Це найголовніша кімната в будинку, тут зустрічається вся сім'я, проводять час біля телевізора або приймають гостей. При виборі матеріалу треба враховувати обраний стиль інтер'єру. Необхідно знати, що шпалери повинні бути в одній тональності з меблями. Наприклад, якщо м'які меблі коричнева, то варто вибрати шпалери в світло-коричневих, світло-помаранчевих або в бежевих тонах. А ось з білими меблями красиво будуть гармоніювати рожеві або блакитні шпалери або може шпалери в сірих тонах. Істотно враховувати стан стін під обклеювання. Якщо є якісь похибки, шпалери вибирати краще фактурні, щільні або дрібнозернисті. Якщо в інтер'єрі планується помістити картину або просто фотографії, то виберіть однотонний матеріал.

Підбір шпалер для спальні вимагають особливого підходу. Вони повинні бути екологічні і володіти хорошою звукоізоляцією. Важлива тональність, так як це місце відпочинку, то підійдуть світлі кольори приглушених тонів – кремові, світло-рожеві, світло-жовті або золотисті. З огляду на розміри спальні, фахівці радять вибирати оздоблювальні матеріали різних орнаментів. Для великої кімнати підійдуть великі орнаменти, а для невеликих — кращий варіант шпалери в дрібний малюнок. Тепер вирішимо, які шпалери вибрати для коридору. Варто не забувати, що вибрати краще миються для практичності, для гармонії підібрати колір в тон меблів, підлозі або в тон вхідних дверей. Якщо ще стоїть питання, які вибрати шпалери, вибирайте ті, які будуть радувати Вас довгий час.

Звертайте увагу на штамп виробника, на ньому має бути вказано:

  1. дані про виробника;
  2. серійний номер;
  3. частина малюнка (рапорт). Він повинен бути однаковим як по висоті, так і на стиках;
  4. якість матеріалу (шпалери, що миються позначаються-100%);
  5. напрямок малюнка.
  6. в інструкції також зазначено, якщо шпалери вимагають спеціальної обробки

Як правильно підібрати шпалери

Вибір шпалер - справа серйозна. Намагайтеся вибирати матеріал, враховуючи всі вищеописані нюанси. Тепер ви знаєте, як правильно вибрати шпалери.