Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Як правильно утеплити будинок зовні і чим?

Зима поступово наближається і господарям впритул необхідно задуматися про утеплення своїх будинків. Взагалі, про такі речі необхідно замислюватися ще на етапі проектування свого житла, але частенько, це відкладається на потім. І коли приходять холоди, відразу приходить думка-терміново потрібно утеплятися.

Утеплення житла можна розділити на кілька видів. Це внутрішнє утеплення, внутрістенное і найпоширеніше, звичайно ж, зовнішнє. У кожного з них є свої плюси і мінуси, але виграє тут зовнішнє утеплення. Переваг тут вистачає. Воно не тільки зберігає тепло і корисну площу у вашому будинку, але і захищає стіни від впливу зовнішніх факторів і відповідно від руйнування. У сукупності ці причини значно збільшують термін служби стін.

Утеплення стін зовні мінеральною ватою

Не варто забувати, що всі позитивні сторони залежать від правильності вибору матеріалу і якості виконаного монтажу. І тут відразу ж виникає питання, робити утеплення стін своїми руками або наймати фахівців. Тут все залежить від вашого житла. Якщо у вас приватний одноповерховий будинок, то ще можна спробувати, але якщо ви живете в двоповерховому будинку, і зовсім в квартирі багатоповерхового будинку, то без допомоги професіоналів вам не обійтися. Тільки пам'ятайте, що звертаючись до таких фірм, уважно придивіться до них. Уточніть період роботи, запитайте про наявність ліцензій, попросіть показати портфоліо і врешті-решт запитаєте про відгуки.

Утеплення приватного будинку пінопластом своїми руками

Якщо ви все таки зібралися виконувати роботи з утеплення будинку самостійно, будьте уважні. При виборі і розрахунку матеріалів необхідно відштовхуватися від їх показників. Потрібно чітко розуміти який будинок збираєтеся утеплювати, в якій географічній зоні він розташований. При виборі матеріалів зверніть увагу:

  1. Теплопровідність-чим вона нижче, тим більше тепла буде зберігатися в приміщенні.
  2. Вогнетривкість-опір матеріалу до відкритого вогню.
  3. Гігроскопічність-здатність матеріалу вбирати і накопичувати воду. Чим нижче цей показник, тим менше води буде вбирати ваш утеплювач.
  4. Повітропроникність.
  5. Хімічна та біологічна стійкість.

І так давайте розглянемо технології утеплення стін зовні

Одним з найпопулярніших на сьогоднішній день є утеплення стін пінопластом. Завдяки тому, що коефіцієнт теплопровідності низький, вага маленький і в порівнянні невеликої вартості, він завоював широку перевагу серед користувачів.

Так само можна виділити утеплення стін мінватою. Цей процес вважається більш трудомістким отже може більше спустошити ваш гаманець. Він передбачає під собою наявність каркаса на стіні. В кінцевому результаті потрібно буде зашивати стіни декоративним матеріалом. Це дозволить зробити вигляд найбільш привабливим і так само слід врахувати, що вата краще пінопласту вбирає вологу.

Останнім часом велику популярність набирає утеплення стін пінополіуретаном. Навіть через високу вартість він не є перешкодою. Найголовніша перевага його в тому, що він спрощує роботу до мінімуму при цьому він володіє високими ізоляційними властивостями.

Всі матеріали і необхідні інструменти ви завжди зможете придбати в мережі магазинів Рона. Приходьте, будемо раді Вас бачити.