Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Як зробити дешеву баню

Як побудувати лазню дешево

Баня це місце, де люди очищаються і відновлюють сили. В останні роки все більше і більше людей вважають за краще будувати лазні у себе на дачних ділянках самостійно. Звичайно, якщо є кошти, можна не морочитися і проплатити це все справа і отримати готовий результат. Але багато господарів вважають за краще будувати її вручну, причому витративши на це невеликий бюджет. Давайте зупинимося на тому, як зробити дешеву баню своїми руками.

Розглянемо основні принципи економії. Питанням про те, як зробити дешеву баню своїми руками задаються багато. Якщо ви плануєте робити лазню з комунікаціями, потрібно вибирати місце якомога ближче до існуючих розв'язок. Якщо для вас це не принципово, вибирайте ділянку там, де вам подобається. При виборі будов тільних матеріалів слід зупинятися на вітчизняних виробниках. Справа в тому, що імпортні матеріали коштують на порядок дорожче, але не завжди це відбивається на якості, яке нічим не поступається нашим аналогам.

Як побудувати лазню дешево самостійно

Питання як зробити дешеву баню своїми руками впирається в хороших стінах, на які необхідно трохи розщедритися, адже саме від них залежить довговічність вашої конструкції. При виборі дверей і вікон, сходіть до місцевих фірм, які не рясніють рекламою. Зазвичай, у невеликих компаній гідну якість за оптимальні гроші. У всі часи найпопулярнішим матеріалом для спорудження стін для лазні було дерево: брус і колоду. Не дивно, адже дерево одне з найбільш екологічних, безпечних і природних матеріалів в світі, який сам по собі має прекрасний вигляд і створює особливу естетику. Але вибір такого матеріалу ніяк не назвеш економним, а ми все ще розбираємося над питанням, як зробити дешеву баню. Тут на допомогу приходить каркасно-панельна технологія. Вона ж в свою чергу несе зручність, надійність і обійдеться вам дешевше. Лазні, побудовані таким способом, екологічно-чисті і надійні і служать не один десяток років.

Як побудувати дешево лазню своїми руками

Каркасно-панельна технологія для будівництва не тільки лазні, а й інших споруд, одна з найбільш затребуваних і економічних. Адже у нас є мета: як зробити дешеву лазню. А в цій технології кількість витраченого матеріалу значно зменшується. Будівлі, побудовані таким способом, вимагаю менше дерева. Вони легше, а значить і стовпчастого фундаменту буде цілком достатньо. У свою чергу для нього необхідно на багато менше бетону, ніж на стрічковий. Так що якщо підрахувати, результат економії на обличчя. Стіни для каркасно-панельного будівництва виготовляють на виробництві і частинами доставляються до місця будівництва.

Після монтажу стін, їх можна обшити будь-яким матеріалом, який вам до душі. Що б заощадити на опаленні, бажано утеплити свою баню. Ідеальним варіантом тут будуть плити з мінеральної вати. Вони хоч не дорогі, але дуже надійні.

Як дешево і швидко побудувати лазню своїми руками

Як побудувати каркасну баню своїми руками не дорого

Як утеплити баню своїми руками не дорого

У каркасно-панельної технології, є свої переваги і недоліки. Основним плюсом є економічність. Адже головне питання полягає в тому, як зробити дешеву баню. Так само тут слід зазначити, що каркасні споруди мало схильні до усадки. Висновок - часу на будівельні та оздоблювальні роботи скорочуються до мінімуму. Недоліком є те, що каркасні будівлі потребують додаткового захисту каркаса, особливо в пароізоляції. З цією функцією добре справляється алюмінієва фольга або полімерна плівка.

Ну і наостанок кілька слів про печі. Зазвичай, в хороших лазнях роблять печі-кам'янки, які добре себе зарекомендували. Вона є самим хорошим і надійним варіантом. Для її створення, бажано, звернутися до фахівця. Можна спробувати і самому зробити, але присутня велика ймовірність, що з першого разу не вийде. Більш економічним варіантом буде металева піч, яку так само можна зробити своїми руками. Але потрібно знати, вона хоч і швидко нагрівається, але так само і швидко остигає. Ну і, природно, вона буде не так виглядати. Якщо ви захочете робити будь-яку піч своїми руками, в будь-якому випадку, радимо звернутися до фахівця.

Як побудувати грубку своїми руками не дорого у себе вдома

Як зробити металеву грубку у себе вдома самостійно

Підіб'ємо невеликі підсумки. Недорога банька-це цілком реальна мета. Головне правильно підійти до поставленого питання. Вибирайте правильні матеріали і пробуйте робити основну роботу самостійно. Сподіваємося, ми допомогли вам деякими порадами про те, як зробити дешеву лазню.