Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Як зробити красиві квіткові горщики своїми руками?

З недавніх часів великою популярністю стало розведення квітів в домашніх умовах. Практично будь-яка домогосподарка хоче спостерігати на своєму підвіконні квіткову оранжерею з різних видів рослин. Адже таким квітникарством можна не тільки милуватися, але це служить відмінним приводом для того, щоб похвалитися перед знайомими. Сьогодні ми поговоримо про те, без чого не може обійтися жодна Домогосподарка, жоден її «Зелений улюбленець» - квіткових горщиках.

Давайте розглянемо кілька варіантів, з чого ви можете зробити квіткові горщики своїми руками. І так, як зробити квітковий горщик з пластикових пляшок? Для цього нам знадобиться: пластикова пляшка, компакт диск, ніж, ножиці, клей і фарби (підійдуть будь-які, але краще взяти акрилові, у них відсутній запах). І так, приступимо.

Для початку беремо ніж і розрізаємо пляшку на дві частини. Звичайно, можна це зробити, залишимо рівні краї, але можна поекспериментувати і надати більш оригінальну форму, наприклад, хвилясту.

Квітковий горщик з пластикової пляшки

Потім нам необхідно буде приклеїти компакт-диск до кришки нашої пляшки. Приклеювати найзручніше буде скориставшись спеціальним пістолетом. Звичайно, якщо у вас його немає, не потрібно спеціально купувати. Можна взяти маленьку пензлик і акуратно змастити ту частину, де буде відбуватися склеювання.

Гарний квітковий горщик своїми руками

У заключному етапі, коли клей остаточно просохне, офарблюємо наше дітище в улюблений колір і горщик готовий.

Квіткові горщики своїми руками з пластикової пляшки

Як зробити квітковий горщик своїми руками з консервної банки? В цьому випадку нам знадобиться: консервна банка, дерев'яні прищіпки, фарба (лак) за бажанням.

Квітковий горщик з консервної банки і прищіпок

Перш ніж приступити до роботи, необхідно ретельно вимити консервну банку і видалити етикетку. Ідеальною банкою буде та, яка буде мати низькі борти (наприклад, з-під рибних консервів)

Квітковий горщик своїми руками з консервної банки

Потім нам необхідно по одній прищіпки прикріпити до стінок банки, поки повністю не заповнимо.

Горщик для квітів своїми руками з консервної банки і прищіпок

Ну ось, мабуть, і все. Якщо є бажання прищіпки можна пофарбувати або встрить лаком, або декорувати так як вам завгодно.

Квіткові горщики своїми руками з консервної банки

Квітковий горщик з консервної банки і прищіпок пофарбований лаком

Як робити квітковий горщик своїми руками з чайника?

Один з найлегших і незвичайних способів зробити своєму «зеленому улюбленцю» будиночок, це спорудити його зі звичайного чайника. Звичайно, можна просто посадити його в старий чайник і на цьому все. Але коли душа вимагає чогось новенького, а руки прагнуть до творчості, тут можна пофантазувати. Можна пофарбувати чайник в улюблений колір або намалювати на ньому щось, можна задекорувати його різними предметами, буквально все що попадеться вам під руку: черепашки, камінці, намистинки, гудзики, нитки, бісер і багато іншого. Так що все залежить від вашої фантазії. Головне пам'ятати, що перед початком роботи, чайник необхідно вимити, висушити і знежирити.

Квітковий горщик своїми руками зі старого чайника

Горщик для кімнатних квітів з чайника зроблений своїми руками

Квітковий горщик зі старого чайника зроблений своїми руками

Звичайно, якщо все-таки у вас не виникне ніяких ідей, завжди можна купити гарний горщик для вашого квітки або розсади. Хороший вибір горщиків для квітів і розсади ви зможете знайти у нас в мережі магазинів Рона. Приходьте, професійні консультанти завжди допоможуть зробити правильний вибір. Бажаємо удачі.

І по завершенню, невелике відео про те, що можна зробити маючи бажання