Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Як встановити гіпсокартонну перегородку на металевому каркасі

Для того, що б правильно встановити гапсокартонную перегородку на металевому каркасі

Вам знадобиться

 1. Шпатель
 2. Ручна пилка
 3. Клин для гіпсокартону
 4. Лінійка
 5. Наждачний папір
 6. Великі корита для клею
 7. Великі корита для швів
 8. Ніж-різак
 9. Скроня
 10. Кельма
 11. Шнур для розмітки
 12. Ножівка по металу
 13. Олівець
 14. Рівень
 15. Барвник

Підготовка приміщення

У місцях розташування перегородки стіни, підлога і стеля повинні бути чистими і сухими. За допомогою будівельного шнура накресліть на підлозі лінію розташування перегородки. Використовуючи рівень і скроню, продовжите цю лінію на стінах і стелі.

Кріплення металевого направляючого профілю

Відріжте профілі на потрібну довжину, не забуваючи, що нижній профіль буде перерваний в місці розташування дверей. У цих місцях загніть профіль під прямим кутом вгору на висоту 15-20см, розріжте його бічні поверхні за допомогою ножиць по металу (можна використовувати також кусачки або ножівку по металу).

Використовуючи дюбеля і шурупи-саморізи, пригвинтите профіль до підлоги через кожні 60 см.Пригвинтите другий профіль до стелі так, щоб він знаходився точно над нижнім профілем.

Поставте перший вертикальний профіль (довжина профілю повинна дорівнювати висоті між підлогою і стелею мінус 1 см) і пригвинтите його до одного з заломлених куточком нижніх профілів і до верхнього профілю. Поставте на місце двері, приставивши дверну коробку до вертикального профілю. Перевірте вертикальність дверної коробки і пригвинтите її до профілю за допомогою шурупів-саморізів.

Помістіть на поперечну планку дверної коробки горизонтальний профіль з заломленими вгору кінцями висотою 15-20 см.Пригвинтите його до дверної коробки і до першого вертикального профілю.

Поставте другий вертикальний профіль уздовж дверної коробки, вставивши його в верхній і нижній профілі. Пригвинтите його.

Продублюйте вертикальні профілі між верхньою частиною дверної коробки і верхнім профілем, щоб надати їм більшої жорсткості.

Між верхнім і нижнім профілем вставте вертикальні профілі на відстані 40-60 см один від іншого.

Перевірте їх вертикальність і пригвинтите. Зробіть проводку електричних кабелів для розеток і вимикачів, використовуючи отвори в профілях.

ПОРАДА

Для звукоізоляції перегородки рекомендується використовувати мінеральне волокно. Для підвішування до перегородки важких предметів вставте кріпильні елементи в місцях їх майбутнього розташування.

У профіль, до якого кріпляться двері, вставте бруси 70x40 мм (45x40). Під профіль, який проходить по периметру перегородки, прокладете шумоізолюючу плиту.

Монтаж листів гіпсокартону

Відріжте лист гіпсокартону на довжину, рівну висоті між підлогою і стелею мінус 1 см, необхідним для захисту гіпсокартону від вологості, яка піднімається з підлоги.

Покладіть на підлогу 2 клина товщиною 1см (для кожного листа) і за допомогою важеля підніміть лист впритул до стелі. Переконайтеся в тому, що край листа припадає на середню вісь вертикального профілю, який спростить кріплення.

Пригвинтите листи до металевого каркасу через кожні 25 см шурупами-саморізами (орієнтуйтеся на реперні точки на листах). Якщо листи мають закруглені краї, залишайте між ними проміжок 5 мм

Помістіть ізоляційний матеріал між вертикальними профілями. Аналогічним способом закріпіть листи гіпсокартону на зворотному боці перегородки. Перевіряйте, щоб на кожен вертикальний профіль припадав лише один стик листів гіпсокартону (чергуйте крайні профілі з однієї і з іншого боку перегородки).

ПОРАДА

Намагайтеся, щоб вертикальні стики між листами гіпсокартону не потрапляли на вісь обертання дверей.

Візьміть макетний ніж і лінійку. Прикладіть лінійку уздовж лінії розрізу і прокресліть лінію макетним ножем, сильно натискаючи на нього.

Поставте лист вертикально і зігніть його в місці надрізу. Макетним ножем прокресліть лінію на зворотному боці листа, щоб закінчити різання.

Для підрізання заокруглень або кутів використовуйте ручну пилку.