Які годівниці краще використовувати для риболовлі
Дуже часто, під час риболовлі, рибалки використовують годівниці. Служать вони для прикорму риби, яка годується з дна. Ідея її дуже проста. Разом з прикормом в неї акуратно вкладають гачки, які і буде заковтувати риба. Багато бувалі рибалки не довіряють покупним снастям і вважаю за краще все робити своїми руками. Це стосується і годівниць.
Взагалі, годівниці для риболовлі дуже поширені і їх можна застосовувати для лову практично будь-якої риби. Залежно від того, яку рибу ви збираєтеся виловлювати, годівниці можна розділити на маленькі, середні і великі. Наприклад маленькі, за часту, застосовуються при затриманні малої риби: карась, подлещик, плотва. Якщо брати середні і великі, то їх більше застосовують при лові коропа.
Якщо говорити про вагу годівниці, то тут слід звертати увагу на місце для риболовлі. Адже не секрет, що в річках є течія і якщо поставити легку годівницю то її буде просто-напросто зносити.
Так само годівниці можна розділити і за типом утримання корму. Закриті, відкриті і зимові. Якщо брати живий корм, то кращий варіантом буде закрита, коли необхідно заповнити кашею або рослинним кормом, тоді відкриту.
Так само годівниці можна розділити за формою і матеріалом.
Взагалі годівниці легко виготовити з підручних матеріалів своїми руками. Давай розглянемо на прикладі сіткову годівницю.
Такий матеріал вважається найпоширенішим у виготовленні годівниць, адже його легко дістати в будь-якому будівельному магазині. Сюди може підійти як металева так і пластикова сітка.
Для виготовлення нам будуть потрібні сітка, шматочок свинцевої пластини і дріт.
Залежно від того, якого розміру вам потрібна буде годівниця, вирізаєте невеликий фрагмент сітки. Наприклад 4.5 * 10см.з свинцевої пластини викроює шматочок, який буде служити днищем (розмір залежить від діаметра бажаної годівниці). Потім необхідно сітку згорнути по контуру нашого свинцевого шматочка так, що б вийшов циліндр або конус. І для закінчення роботи необхідно з дроту зробити кріплення, де волосінь буде з'єднаються з годівницею.
Якщо ви рибалите на водоймах з незначною течією, то можна зробити і дротяну годівницю.
Для виготовлення такої годівниці необхідно взяти мідний або латунний дріт малого перетину, сталевий прут і пластикову або металеву трубочку для основи. З дроту, за допомогою сталевого прута, робить спіральку. Кількість витків роблять в межах від 6 до 10. Відстань між витками, може так само змінюватися, все залежить від того, який корм ви будете використовувати. Потім отриманої пружинці руками надаємо бочковидную форму. У центр вставляємо нашу трубку і надійно закріплюємо кінці дроту на ній. Ось і все, годівниця готова.
Як бачите, годівниці ручної роботи це не така вже й хитромудра справа. Але пам'ятайте, що годівниці частенько губляться і під час риболовлі краще мати всього в запасі.
Якщо ви все ж вирішили прикупити годівниць, ви завжди можете це зробити в мережі магазинів Рона.