Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Яку хімію використовувати для басейнів

Для боротьби з різними грибками, мікробами та іншими небажаними мікроорганізмами існує маса препаратів. Їх умовно можна розділити на три групи.

  1. Хлорвмісні. Це найпоширеніші знезаражувальні речовини, які так само вважаються найефективнішими. Можна сказати, що вони вбивають все, з чим не впорався фільтр. Так само існує кілька причин, коли хлорування води просто необхідно. У першому варіанті це коли басейн не чистився кілька місяців або ж коли температура води тримається вище 28 градусів тривалий період. Але тут необхідно чітко слідувати інструкції, адже в подальшому, ви просто не зможете купатися через їдкого запаху хлору.
  2. Бромсодержащие. Цей спосіб можна вважати новим. Такі препарати діють на воду окисленням, в процесі якого вона очищається від різних мікробів і грибків. Якщо порівнювати цей спосіб з хлорування, то можна виділити ряд переваг: після очищення води відсутній неприємний запах, можна використовувати в будь-якій воді і такий метод очищення позбавляє від негативного впливу на кислотно-лужний баланс води.
  3. Самим м'яким і екологічно безпечним варіантом є дезінфекції води за допомогою активного кисню. Так само він найбільш щадне діє на шкіру і волосся. Але за ефективністю він значно поступається двом іншим методам. Якщо ви все ж хочете добре дезінфікувати воду, необхідно буде комбінувати.

Тепер давайте розберемося з водоростями. Якщо ви помітили, що у вас в басейні почали з'являтися зелені плями і на дні з'являтися мул, значить у вас в басейні почала з'являтися рослинність. Це погано, так як в свою чергу водорості дають поштовх іншим незручностей, а саме розвиток бактерій і поширення грибка. В іншому випадку буде відбуватися часткова втрата функціональності водойми. Щоб уникнути таких серйозних наслідків, від проблеми потрібно позбавлятися на початкових етапах.

Яку хімію використовувати для басейнів

Багато хто думає, що повна заміна води позбавить вас від водоростей, але це не так. Адже насіння і суперечки настільки маленькі, що без праці затримуються на стінках і дні вашого басейну. При повторному наповненні, вони продовжують свій ріс і все ваше старання будуть марні.

Тут необхідно застосовувати хімічні речовини. Принцип їх дії у всіх, практично однаковий. Вони не тільки справляються з ростом водоростей, а в корені викликають їх повну загибель. Так само вони не порушують кислотно-лужний баланс води, і власне весь склад. По мимо всього цього, за допомогою таких речовин легко позбутися від помутніння оди, яке провокують органічні речовини.

Що б уникнути неприємних наслідків Ми рекомендуємо по немногу додавати хімічні речовини в якості профілактики. Якщо правильно підібрати дозування, вони не принесуть ніякої шкоди.

І ось ми підійшли до ще одного пункту очищення води, це рівень кислотно-лужного балансу або pH. За всіма іншими клопотами, багато хто забуває про це. А даремно. Адже це не постійна величина. Його показники можуть то зростати, то істотно падати. Коли рівень кислотно-лужного балансу високий, це може згубно впливати на вашу шкіру, і викликати свербіж і почервоніння. Якщо ж нижче-можуть виникнути корозійні процеси, які повільно руйнують чашу басейну.

Яку хімію використовувати для басейнів

Для вимірювання рівня кислотно-лужного балансу використовують різні засоби. Це може бути звичайна лакмусовий папірець або спеціальний фотометр. Ідеальним показником рівня pH можна вважати 7-7.4. Що б уникнути зайвих неприємностей, рекомендують перевіряти рівень кислотно-лужного балансу хоча б раз на тиждень.

Тепер ви знаєте як без зайвого клопоту позбавити себе від подальших проблем. Але необхідно пам'ятати, що тільки правильне дозування допоможе ефективно обслуговувати ваш водойму.

Бажаємо вам удачі. І пам'ятайте, в нашій мережі магазинів Рона, Ви завжди можете купити різну хімію для басейнів.