Уважаемые абоненты и гости сайта!

Здесь Вы можете подписаться на новости компании.

Ваш электронный адрес:

/0542/ 780-224, 780-200 050-327-47-53

facebook
ГлавнаяАкции и НовостиСвяткові знижки до 50%

Святкові знижки до 50%

Святкові знижки до 50%

Офіційні умови акції

1. Період дії акції: з 20 червня по 22 червня 2021 року, згідно з режимом роботи.

2. Територія проведення акції:       м. Суми, вул. Вєтрова, 4/1, м. Суми, вул. Скрябіна,7а

3. Право на участь в акції  мають всі фізичні (повнолітні ) та юридичні особи.

4. Умови Акції

4.1. З нагоди 14-ї річниці відкриття гіпермаркету РОНА покупцям надається знижка у розмірі 10% на всі товари, а на окремі групи товарів до 50%.     

4.2. Дана знижка не поширюється на акційні товари, спецпропозиції та товари побутової хімії, не підсумовується з дисконтами.

4.3. На період проведення акції буде призупинено дію всіх оптових акцій.

4.4. Знижка розповсюджується на покупки здійснені за готівковий та безготівковий рахунок.

4.5. Повернення товару, реалізованого в період акції здійснюється згідно з встановленим порядком.

4.6. Кожен покупець, що здійснив покупку на суму від 200грн на вищевказаних маркетах,  в період дії акції, має право отримати у подарунок* дисконтну картку номіналом 5% на всі товари окрім побутової хімії - 2%.
*під подарунком мається на увазі придбання дисконту за 10коп. в товарному чеці разом з покупкою.
4.7. Покупець має право відмовитись від отримання дисконтної картки.
4.8. У разі згоди на отримання дисконтної картки - обов’язковою умовою є заповнення анкети покупцем, якщо покупець відмовляється виконати умови, не заповнює анкету – дисконт не видається.

4.9. Кожен покупець, що здійснив покупку на суму від 100грн у відділі побутова хімія,  в період дії акції , має право отримати одноразову знижку - 5%.   Знижка надається автоматично під час розрахунку на касі за придбаний товар.

5. Приємний сюрприз - безкоштовна кава в подарунок*
5.1. Кожен покупець, що здійснив покупку 22 червня 2021 року на вищевказаних маркетах  на суму від 200 грн. до 499 грн. отримує купон на безкоштовну каву. З цим купоном потрібно звернутись до працівників продуктового магазину на 1-му поверсі та отримати на вибір каву (Американо або Еспресо).

5.2. Покупець, що здійснив покупку на суму від 500 грн. 22 червня  на касі гіпермаркету РОНА (вул. Вєтрова 4/1) та будівельного маркету РОНА (вул. Скрябіна 7А) отримує купон в чеку "Знижка 20% на наступну покупку"  у відділах: «Посуд», «Текстиль», « Іграшки», «Господарчі товари», « Риболовля», «Сад-город»
5.3. Скористатись купоном покупець може з 22 по 30 червня 2021 року здійснивши покупку на суму від 300грн в гіпермаркеті РОНА (вул. Вєтрова 4/1)
5.4. Знижка 20% на наступну покупку не розповсюджується на акційні товари та спецпропозиції
5.5. Якщо покупець не звернувся з купоном "Знижка 20% на наступну покупку" по 30 червня (включно) - знижка не надається, купон вважається використаним.

5.6. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

5.7. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті www.rona.ua. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.

Форма обратной связи

©2018 "ООО Торгово-производственный комплекс "Рона-Маркет".

Не лицензионное использование материалов данного сайта запрещино.