Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Оздоблення блок хаусом всередині будинку

Кожен з нас відрізняється особливим сприйняттям і оцінкою світу. Всі ми вважаємо за краще перебувати в звичній обстановці, яка відрізняється індивідуальними деталями і елементами. Багато в чому впоратися нам з цим допомагають оздоблювальні матеріали, які дозволяють створити оригінальний і затишний декор в будь-якому приміщенні. Багато хто погодитися, що саме дерево в інтер'єрі надає будинку той самий комфорт і відчуття затишності. Згодні з таким твердженням? Тоді вам напевно припаде до душі обробка блок хаусом всередині будинку. Хочете дізнатися про неї більше - тоді дотримуйтесь далі по тексту!

Оздоблення блок хаусом всередині будинку

Такий хороший блок-хаус

Зовні блок-хаус являє собою звичайну дошку, яка відрізняється циліндричною формою з лицьового боку, а на ребрах має пази. За рахунок такого цікавого і необыденно зовнішнього вигляду таких матеріалів в будь-якому приміщенні можна створити комфорт і неповторну ауру. Використання блок-хауса в обробці будинку-прекрасна можливість зробити його більш теплим і сімейним, надати «рубану» стилістику в кращих слов'янських традиціях.

Саме тому обробка блок хаусом всередині будинку часто використовується в ремонті котеджів, заміських будинків, дач.

Оздоблення блок хаусом всередині будинку

Характеристика

Блок-хаус - той вид оздоблювального матеріалу, який однаково добре виглядає і в середині будинку і зовні. Чим пояснюються такі можливості?

Перш за все, тим, що він - екологічний і абсолютно нешкідливий для нашого організму. Крім цього, він-легкий і міцний, за рахунок чого такий матеріал для внутрішньої обробки практично не впливає на несучі конструкції будинку і його фундамент. Разом з цим обробка блок хаусом всередині будинку дає можливість облаштувати звукоізоляцію. Як і будь-яке дерево, такий матеріал може швидко і надійно поглинати звуки і шуми.

Ще одна перевага блок-хауса-будинок, побудований з його застосуванням, буде «дихати», а мікроклімат в приміщеннях завжди буде пахнути деревиною і смолами.

Декор і блок-хаус

Поряд з відмінними характеристиками блок-хаусів в обробці будинку, даний матеріал - ще й дуже виграшно виглядає в декорі. З його допомогою можна вміло і ефектно поєднувати найрізноманітніші елементи. Прекрасним прикладом такого поєднання служить компонування в інтер'єрі дерев'яних балок, цегляної кладки і кованих деталей.

Оздоблення блок хаусом всередині будинку надає можливість створити оригінальне інтер'єрне рішення. Однак це стає можливим тільки, якщо ви правильно вибрали такі матеріали. Для цього враховуйте, де буде використовувати блок-хаус і в яких кількостях.

Нагадуємо, що великий вибір будівельних матеріалів ви можете придбати в мережі магазинів Рона. Бажаємо удачі