Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Оздоблення кухні панелями МДФ фото і поради

Не варто зайвий раз нагадувати, що тільки той ремонт буде якісним і довговічним, в якому використовуються правильні і добротні Оздоблювальні та будівельні матеріали. Коли мова йде про облицювання стін на кухні господарі найчастіше стикаються з великим вибором матеріалів. Однак вибирати доводиться швидше з фінансових можливостей, ніж з особистих пристрастей і побажань. Оздоблення кухні панелями МДФ фото тому підтвердження, - це» золота середина " для тих, хто шукає відносно недорогий варіант обробки стін, але і такий, що порадує своїми зовнішніми характеристиками.

Оздоблення кухні панелями МДФ

Особливості обробки МДФ

Пропонована сьогодні обробка кухонних стін і стелі панелями демонструє великі можливості в плані декору. Використовуючи такі компоненти, ви можете створити унікальну композицію, яка органічно буде виглядати в будь-якому стилі. Вторить такому успіху значний асортимент панельного декору.

Оздоблення кухні панелями МДФ фото

Коли обробка кухні панелями МДФ фото і поради шукайте в цьому тексті, стає доречною? Такий варіант облицювання стін актуальний для випадків, коли стіни відрізняються великою кількістю виступів і великих нерівностей.

Зовнішній вигляд

Продаються в сучасних будівельних магазинах МДФ панелі для стін і стель в основному виготовляються з деревної стружки, шляхом пресування. Готові панелі облагороджують за рахунок високоякісного покриття, яке може імітувати малюнок натурального дерева.

Оздоблення кухні панелями МДФ фото наочно це показують, підпорядковується певним стандартам. Кожна з таких панелей має одну довжину від 2,7 м, завдяки чому виконати облицювання стін можна без поперечних стиків.

Кріплення панелей

Стінові панелі МДФ часто кріплять до дерев'яної обрешітки. Технологія такого процесу дуже проста: на стіні горизонтально монтують дерев'яні бруски (вони повинні бути однієї ширини), їх в обов'язковому порядку вирівнюють схилом або рейкою по площині.

Оздоблення кухні панелями МДФ

Щоб рейки володіли потрібним ступенем міцності, відстань між ними не повинно бути більше 40 см.обробка кухні панелями МДФ фото показують це найкращим чином, в будь-якому випадку повинна включати в себе створення обрешітки, особливо коли стіни в кухні виконані з цегли або бетону.
Якщо стіни мають перегородки з дощок, гіпсоліту, ДСП або фанери, то панелі можна кріпити і без обрешітки.

Нерідкі випадки, коли панелі МДФ на кухні кріплять лише на робочій поверхні. Наприклад, біля мийки. З огляду на те, що такі матеріали вологостійкі і прості в догляді, то таке рішення цілком зрозуміло.