Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Оздоблення стель пластиковими панелями фото і рекомендації

Збираючись робити ремонт в нашому будинку, ми сподіваємося, що він обійдеться недорого, проте буде якісним. Все частіше в обробці стелі останнім часом використовують пластикові панелі ПВХ. Облицювання підвісної стелі такими листами не вимагає значного досвіду і кваліфікації, тобто апріорі не може коштувати дорого. При бажанні ж і вмінні працювати, обробка стель пластиковими панелями фото готових інтер'єрних рішень шукайте в цій статті, може проводитися і своїми руками.

Отделка потолков пластиковыми панелями фото

Сучасні будівельні магазини пропонують величезний асортимент пластикових панелей або з полівінілхлориду. Вони бувають стінові і стельові.

Панелі, які використовують для облицювання стелі – більш легкі, але не настільки міцні, як стінові листи. За рахунок такої особливості монтувати і експлуатувати їх потрібно акуратно. Нерідко обробка стель пластиковими панелями фото тому підтвердження, може проходити шляхом використання різних типів матеріалів.

Отделка потолков пластиковыми панелями фото

Підвісна стеля з пластикових панелей

Пластикові панелі, які використовують для обробки стелі, відрізняються по ширині і довжині, забарвленням і текстурою. Такі матеріали можуть бути матові, глянцеві або з лаковим покриттям. Досить часто у продажу можна знайти і панелі, що імітують дерево, мармур або інші будівельні матеріали.
При всіх цих перевагах пластикові панелі відрізняються між собою і технологією нанесення декоративного покриття. Найбільш вигідною у фінансовому плані буде обробка стель пластиковими панелями фото це наочно демонструють, з використанням матових панелей без покриттів. Матеріали, які мають глянцеві поверхні, говорять про те, що в покритті застосовувався спеціальний лак.

Подвесной потолок из пластиковых панелей

Можливості і вибір

Говорячи про експлуатацію пластикових стельових панелей, не зайвим буде відзначити і їх відмінну вологостійкість, практичність. Стелі, зроблені з такого роду матеріалів, не вибагливі в догляді. За рахунок цього панелі можна застосовувати і для обробки ванної, і туалету, і кухні.

Нерідко обробка стель пластиковими панелями фото це показують належним чином, проводиться і в прихожих, в обшивці балконів або лоджій. Оригінальні і дорогі види панелей-ПВХ здатні прикрасити стелі спалень і віталень.

Ще одна перевага такого облицювання стелі-вона допомагає приховати будь-які дефекти поверхонь, а також комунікації. Крім того, в підвісні стелі з пластика можна монтувати точкові галогенні світильники.

Перед тим як почати монтаж стельових панелей, визначте, наскільки вони якісні. Це легко перевірити порівнюючи стики виробів. Крім цього, не зайвим буде кілька підготувати поверхню стелі, якщо вона в поганому стані. Тільки після цього можна переходити до монтажу рейок, на які і будуть встановлюватися пластикові панелі для стелі.