Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Оздоблення ванної кімнати панелями ПВХ

З кожним днем збільшується кількість сучасних технологій впливає на наше життя. Яскраве підтвердження цих слів-ремонт, де майже кожен напрямок діяльності супроводжується знахідками і унікальними пропозиціями. Не виняток з правил і ремонт у ванній. Навіть тут можна знайти безліч варіантів того, як декорувати поверхні. У цій статті пропонуємо Вам дізнатися, що являє собою обробка ванної кімнати панелями ПВХ.

Оздоблення ванної кімнати панелями ПВХ

Можливості ПВХ

Пластикові панелі сьогодні по праву вважаються одним з найпопулярніших варіантів обробки стін і стель у ванній. На ряду з тим, що такі матеріали в результаті гарантують цілком прийнятний зовнішній вигляд, так ще й допомагають досягти його економним способом. У більшості випадках, вибір на користь стінових панелей власником квартири роблять саме через їх невисокої вартості.

Вибір панелей

Сучасні будівельні ринки надають значний асортимент подібних панелей. Дуже важливо, якщо у Вас буде проходити обробка ванної кімнати панелями ПВХ, відповідально підійти до вибору таких матеріалів. Тут потрібно не тільки визначитися з кольором і малюнком, але і підібрати комплексно оптимальне рішення під габарити вашої ванної. Так, коли кімната не відрізняється великими розмірами, вибирайте світлі тони, таким чином ви зможете зробити приміщення візуально більше.

Сучасні панелі ПВХ у ванну кімнату

Приділіть граничну увагу текстурі та орнаменту пластикових панелей. Для ванної краще вибирати матеріали з найменшою кількістю «прикрас», оскільки адже на нерівностях, і в поглибленнях тут може запросто з'явитися в цвіль. Та й бруд напевно знайде там свій притулок.

Відмітна особливість такого методу оформлення ванної-обробка ванної кімнати панелями ПВХ може проводитися не тільки майстром, але і новачком.

Процес укладання панелей:

  1. Виберіть дальній від входу кут-саме з нього і варто починати монтаж панелей.
  2. Залежно від того, який спосіб кріплення ви вибрали (клеєм або саморізами), підготуйте поверхню. Для цього доведеться або ж встановити горизонтальні напрямні, або ж зачистити стіну під клей.
  3. У разі якщо по всьому периметру ванної прокладені «напрямні» рейки, то пластикові панелі можна встановлювати на саморізи. В інших ситуаціях-або ж просто приклеюйте панелі до поверхні, або встановлюйте їх на кріплення.
  4. Оздоблення ванної кімнати панелями ПВХ повинна проходити методом почерговості. Поступово, одну за одною, кріпите панелі на поверхні, не забувайте щільно з'єднувати їх. У кутах розріжте матеріали і приховуйте утворюються зазори куточками або окантовочним профілем.