Каталог товарів
UA
RU

Пересадка рослин

Створюючи садовий центр, мережа маркетів «РОНА» ставив перед собою мету забезпечити максимальне пропозицію садивного матеріалу в місті Суми та області, щоб наш покупець не витрачати зайвий час на його пошуки, а саме у нас зміг вибрати все те, що так необхідно, починаючи від однорічних і багаторічних рослин і закінчуючи кілька метровими деревами. В нашому садовому відділі ви завжди зможете знайти кореневої посадковий матеріал у контейнерах, який чудово приживається і зростає, незалежно від погодних умов.

Садовий центр «РОНА» пропонує:

- листяні, хвойні дерева і чагарники в контейнерах;

- більше тисячі видів рослин;

- газонні трави;

-великорозмірний посадковий матеріал – до 5 м;

- рослини для водойм;

- однорічні та багаторічні квіти;

Наш квітковий відділ допоможе вам у безболісної пересадки і посадки квітів і рослин. Адже досить рідко зустрічається така ситуація, коли одна рослина все своє життя проводить на одному і тому ж самому місці, тобто там, де воно виросло з насіння.

З горщика в горщик

У першу чергу, мова йде про кімнатних рослинах. Дана процедура може проводитися у багатьох випадках. Наприклад: якщо рослина виросла, і його коріння вже не поміщаються в горщику, вони повністю пронизують землю, витісняючи з горщика сама рослина; горщик розбився або на ньому утворилися певні дефекти; просто хочете поміняти горщик, підібравши більш красивий. Іншою причиною пересадки рослини може стати погіршення якостей землі, її виснаження або закисання. У таких випадках рослина з великого горщика пересідає в менший.

З горщика в землю

Рослини для посадки у відкритий грунт продаються в контейнері разом з кореневою системою і землею. В даному випадку рослина може бути, як вирощено безпосередньо в контейнері, так і пересаджено в нього.

Супутні товари

Гіпермаркет «РОНА» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент товарів по догляду за рослинами і садом: грунти, агрохімікати, пластикові і керамічні вазони, кімнатні квіти, насіння, садовий інструмент, садові скульптури, плівки та сітки, декоративний камінь і багато іншого.

У разі виникнення вопросовпо приводу вибору місця і строків посадки рослин, наші фахівець завжди готові надати вичерпні консультації з абсолютно будь-яких питань!