Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Плитковий клей, який краще вибрати

Клей для плитки, який краще вибрати

Під час ремонту у кожного з нас виникають питання: а як краще зробити?, а який матеріал або виробник краще?, а чим вони відрізняються? і тд. Це стосується будь-якого матеріалу. Сьогодні ми розглянемо, один з найпоширеніших будівельних матеріалів – клей для плитки. Так само спробуємо розібратися, плитковий клей який краще і як правильно його вибирати.

У нинішній час достаток клеять сумішей дуже висока і вибрати оптимальне з них дуже не просто. А радитися і питати у продавців-консультантів: плитковий клей який краще, теж не варіант. Адже вони, найчастіше, працюють на відсотки від продажів і чим більше і дорожче вони вам продадуть, тим краще для них. Можна звичайно довіритися робочим, які будуть робити вам ремонт, але що робити, коли облицювання мають намір робити самостійно. І так, про все по порядку.

Різновиди плиткового клею і для чого вони потрібні

Перше, що необхідно знати при вирішенні питання, плитковий клей який краще, це те, що сучасні клеять склади бувають двох типів: сухі суміші, які продаються в фасованих мішках або на вагу, і готові – реалізовані в відрах. Різниця між ними в тому, що сухі (сипучі) суміші, виготовляються на цементній основі, а готові в свою чергу, на поліуретановій. Звичайно, вони істотно відрізняються в ціні. Суха суміш, навіть одна з найдорожчих, вийде вам на багато дешевше готової. Є й інші види, це епоксидний і Дисперсійний , але вони застосовуються досить рідко. Про те, плитковий клей який краще можна міркувати годинами. Давайте зупинимося на найпоширенішому і дешевому варіанті – клей на цементній основі.

Переваг сухих клеять сумішей на багато більше ніж недоліків. Найголовніше це те, що він універсальний. Їм можна, без попереднього штукатурення, вирівнювати стіни, граючи товщиною шару. Вони стійкі до зовнішніх факторів і прекрасно почувають себе з водою. У магазині можна знайти великий асортимент з різною ціновою категорією. Вона залежить від бренду і складу. Самий збалансований склад (зернистість наповнювача, кількість полімерних добавок, часу застигання і багато іншого) припадає на клей за середньою ціною. Чимало важливе в складі-кількість пластифікатора. Адже якщо його буде не достатньо, то після висихання плитка просто відвалиться. Ціна, так само, буде залежати від області застосування. Для зовнішніх робіт клей буде коштувати в кілька разів дорожче, ніж для внутрішніх.

Різновиди клеїв для плитки, які краще

Але і не варто вибирати занадто дешевий клей, адже тут присутній великий відсоток того, що плитка, через невеликий проміжок часу, просто відвалиться. Хороший клей повинен бути пластичним, але в той же час, добре розтікається, причому густота його, ніяк не повинна відображатися на розтікання. У нього повинна бути висока адгезія і здатність швидко прилипати до поверхонь. Клей зобов'язаний утримувати плитку будь-якого розміру. Особливо, це стосується тих випадків, коли ви збираєтеся облицьовувати стіни керамогранітом великого розміру. Слід уточнити, як швидко клей віддає воду – чим повільніше він висихає, тим більшої міцності він досягає.

Приготувати суміш до використання досить легко. Слід просто додати води і перемішати до однорідної маси. Але і тут потрібно знати нюанси. Все залежить від вашої товщини шару. Чим більше шар, тим густіше повинна бути суміш і звичайно ж, більше витрата. Тому необхідно готувати клей під свої умови і не звертати уваги на Інструкцію, зазначену на упаковці.

Загалом, плитковий клей який краще, вирішувати тільки вам. Але пам'ятайте, що довговічність і надійність покладеної плитки, залежить не тільки від роботи, але і безпосередньо від правильності вибору матеріалу. З цього, якщо ви не впевнені в своїх силах, краще порадитися з професіоналом.