Каталог товарів
UA
RU

Порізка скла

Скла є популярним елементом інтер'єру – вони можуть згладити кути, збільшити приміщення, розсунути стіни, привнести певну родзинку. Скло – це витончений матеріал, який покликаний прикрашати приміщення, роблячи його неповторним, несхожим ні на один інший.

Особливо часто застосовується скло як стільниць, окремих елементів дизайну, для виставкових експозицій та вітрин, у вигляді вставок на дверні конструкції, нарешті, склом обрамовують віконні прорізи. Також декорується елементами зі скла сучасні меблі.

Мережа гіпермаркетів «РОНА» пропонує широкий спектр послуг в області різання скла. Порізка здійснюється за допомогою спеціалізованого автоматичного обладнання.

Ми з радістю допоможемо надати склу будь-яку форму і зовнішній вигляд

1.Порезка будь-якої складності. Фігурна і прямолінійна різка за шаблонами та кресленнями.

2.Обработка крайки. Торці обробляються методом полірування та шліфування – це дозволять знизити ймовірність утворення тріщин, також виробу надається привабливий зовнішній вигляд.

3.Декоративная обробка:

- свердління отворів різного діаметру;

- зенкування отворів;

- фацет на склі.

Якість, точність і швидкість різання скла – це основні правила, яких дотримуються фахівці «РОНА» при виконанні замовлень.

Технологічний процес

Обробка скла, в першу чергу, починається з прирізки поверхні. Прирізка – це не теж саме, що й порізка скляного листа у прямому сенсі. Якщо буквально різати скло, то воно просто розпадеться на дрібні шматочки. Прирізкою називається неглибоке нанесення подряпин на поверхню виробу, що і призводить до легкого надлому скла по всій траєкторії нанесення подряпини.