Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Скільки коштує зібрати дитину в школу

Як всі вже звикли, щороку всі товари дорожчають все більше і більше. Цей рік не виняток. У порівнянні з попередніми роками ціни істотно поповзли вгору. Це так само стосується і всього, що пов'язано зі школою. А перед початком сезону, і зовсім збільшаться, за рахунок підвищення попиту. Але це не завжди. Адже великі супермаркети і магазини, у яких ціни не залежать від свят, не роблять "легких грошей". Адже кожен такий "гігант" зацікавлений більше в постійних покупцях, які будуть впевнені в своєму виборі. З цього, часто перед різними урочистостями, спеціально проводять акції і роблять приємні знижки на ті товари, які в цей час будуть найбільш популярні. Так робить і наша мережа магазинів Рона. Ми завжди намагаємося приємно здивувати своїх покупців. Постійні акційні продовження і знижки запускаються саме для клієнтів. Заглянувши до нас, можна знайти безліч приємних пропозицій. Це стосується і товарів для школи. Отлчная акція, перед початком сезону, доводиться як не можна до статі. Адже чим більше ви купуєте, тим більше отримуєте знижку. Про цю та багато інших акції, ви моежете побачити у нас на сайті http://rona.ua/.

Скільки коштує зібрати дитину в школу

І так, давайте ж розберемося, що необхідно школяреві для відвідування «будинку знань». Стандартний набір, в принципі залишився без змін. Це канцелярія, рюкзак або портфель , Шкільна форма і взуття і, звичайно ж, форма для фізкультури. У деяких школах до цього списку батькам ще можна додати суму для покупки відсутніх підручників. Так само не слід забувати що як тільки починається навчальний рік, відразу вимагатимуть гроші на Бори установи.

Сума на всі товари буде залежати від того, де ви плануєте купувати . Якщо ви одягаєте дитину в брендових магазинах, відповідно ціна там буде вище ніж в інтернет магазинах, покупки на ринку або пошиття самостійно. Так само на вартість впливає і сам матеріал. Одяг з натуральних матеріалів, обійдеться вам дорожче ніж з поліестеру.

З предметів гардероба шкільної форми, для малика буде необхідно штани, Сорочка, піджак і жилетка, якщо є необхідність. Сума такого комплекту обійдеться вам в середньому 2000грн. Якщо в школі проситимуть вишиванку, то це ще близько 300грн. Якщо брати взуття, то можна зупинитися або на шкіряній або на шкірозамі. Приблизна вартість таких пар буде 1000 і 500грн відповідно. За Спортивний костюм, для заняття фізкультурою, з кедами вам доведеться віддати близько 900грн. Якщо ж буде стояти питання про покупку кросівок, то ціна збільшиться до 1500грн.

Якщо брати одяг для дівчаток, то тут знадобитися трохи більше предметів. За часту, батьки купують своїм принцесам спідниця, штани, блуза, піджак і жилетка, знову таки, якщо є така необхідність. Ціна такого комплекту буде стояти в районі 2500грн. Вишиванки на дівчаток також трохи дорожче. Вони стартують від 400грн. Але її можна замінити приємним сарафаном, який більше підійде для повсякденного носіння. Черевики і Фізкультурна форма за ціною не особливо відрізняються од тих, які купують хлопчикам. Але для дівчаток обов'язково необхідні ще різні бантики, заколочки, резиночки і тд. Вся ця дрібниця може затягнути пристойну суму.

А значить, перед тим, як дійти саме до шкільного приладдя, вам необхідно викласти близько 4000грн тільки на одяг.

Давайте тепер поговоримо про канцтовари. Ціна за шкільний рюкзак, куди помістяться всі необхідні предмети, коливається від 500 до 1500грн.

Що ж стосується до набору канцтоварів, то нижче на зображенні, ви можете побачити середню ціну за одиницю товару.

Скільки коштує зібрати дитину в школу

І в сумі виходить, що батьки ще на всяку дрібницю, за винятком робочих зошитів та інших матеріалів, витратять близько 2000грн.

Звичайно, пам'ятайте, що не обов'язково все купувати одним махом. Можна подумати про цю справу заздалегідь і скупитися за пару місяців. Це буде не тільки легше для вас фізично і морально, а й матеріально.