Каталог товарів
UA
RU

Упаковка подарунків

Гарна упаковка ніколи не зіпсує подарунок, а, навпаки, підкреслить всі його достоїнства. Збираючись в гості або на святковий захід, кожен з нас ретельно вибирає свій наряд. Теж саме відбувається і з подарунком, який ми беремо з собою! Подарунок також зустрічають по упаковці, як і людини. Оскільки подарункова упаковка може сказати адресату дуже багато.

Традиція упаковувати подарунки йде з давніх часів – це робилося не лише для того, щоб підкреслити свою любов до прекрасного, але і також, щоб захистити предмет від «дурного пристріту». Зовсім недавно подарункова упаковка суто вважалася даниною моді, але сьогодні вона символізує собою відношення дарувальника до винуватця торжества. Крім того, упаковка є демонстрацією своєї ексклюзивності та оригінальності. 

На сьогоднішній день подарункова упаковка – це самостійний напрямок, яка несе виключно естетичний характер. Адже подарунок в красивій упаковці – це завжди інтрига і несподіванка. У цій справі головне враховувати той момент, щоб упаковка відповідала нагодi: подарунок дитині, бізнес-презент, весільний подарунок, романтичний подарунок жінці, дружній подарунок чоловікові.

Довірте оформлення сюрпризу майстрам гіпермаркету «РОНА» - з нами ви станете щасливим володарем чудово упакованого подарунка.

У своїй роботі ми використовуємо інноваційні підходи в упаковці. У нас представлена можливість придбати пакувальний папір, стрічки, пакети, декоративні елементи, коробки, тишею і багато іншого. У своїй роботі ми використовуємо папір, пластик, картон, лозу, плівки.

Ми готові взяти на себе всі проблеми, пов'язані з оформленням подарунка!

Відділ подарункової упаковки маркету «РОНА» буде корисний наступним:

- індивідуальна упаковка подарунка;

- комплектація і складання подарункових наборів;

- індивідуальне оформлення товару.

В нашій роботі немає меж щодо того, що можна подарувати і упакувати. Технологічний процес та використання матеріалів підбирається суто відштовхуючись від побажань замовника.

Уважність, акуратність і точність – це основа роботи на виконання замовлень!

Ціновe питання

Вартість упаковки залежить від геометричних розмірів подарунка і використовуэмого матеріалу. Важливу роль відіграє складність самої упаковки – це може бути трапецієвидна форма подарунка, відсутність чітких меж та інше.

Подарунок – це завжди приємно, а подарунок, який упаковано в подарункову упаковку - приємний подвійно. Кваліфіковані консультанти гiпермаркету «РОНА» оформлять ваш подарунок в кращому вигляді, і він, без сумніву, справить найкраще враження на обдаровуваного!