Каталог товарів
UA
RU
Консультація за телефоном

Тонувальна студія

В будівельному гіпермаркеті «РОНА» кожен бажаючий може скористатися послугами колерувальних студій, за допомогою яких представляється можливим домогтися отримання найрізноманітніших відтінків із широкого асортименту фарб і шпаклівок.

Працює три кольорові студії – до 50 тисяч всіляких відтінків.

На прохання клієнта фахівці маркету «РОНА» забарвлюють придбану фарбу в будь-який відтінок, використовуючи для цього найсучасніші комп'ютерні кольорувальні установки. У нас використовується тільки професійне обладнання та сучасна техніка. Буквально за кілька хвилин ви отримаєте необхідний колір фарби з десятків тисяч відтінків.

Система колеровки

Колеровка – це спосіб приготування фарб з необмеженою гамою кольорів, з унікальною можливістю відтворення абсолютно будь-якого відтінку кольору. Дана сучасна система комп'ютерної колеровки, заснована на каталогах квітів, використовується для поверхонь як всередині приміщень, так і зовні.

В наших колерувальних студіях допоможуть вам вибрати абсолютно будь-які фарби: фактурні і звичайні, декоративні штукатурки для зовнішніх і внутрішніх робіт. Від вас потрібно лише вибрати потрібний колір з наданого каталогу!

Переваги користування послугами колерувальноi студії «РОНА»

- можливість вибору кольору для фасаду будівлі, що забезпечить довговічність кольору;

- можливість використання необмеженої колірної гами;

- в максимально короткий час ви отримуєте фарбу потрібного кольору і в потрібному обсязі;

- можливість самостійного вибору колірної палітри;

- система колeровки дозволяє отримувати один і той же колір фарби необхідну кількість разів через будь-який проміжок часу;

- колір може бути створений за індивідуальним бажанням покупця.

Уважні консультанти гіпермаркету «РОНА» допоможуть підібрати кольорову гаму, нададуть вичерпну інформацію щодо правильного нанесення лакофарбових матеріалів, а також дадуть відповіді на всі питання, повністю задовольняючи потреби навіть найвимогливіших клієнтів.