Каталог товарів
UA
RU
Ціни та наявність уточнюйте

Ванна кімната обробка пластиком фото і рекомендації

Багато власників квартир і будинків погодяться, що обробка ванної кімнати кахельними плитами не обходиться дешево. Багато в чому висока вартість такої обробки пояснюється навіть не стільки самим матеріалом, скільки оплатою праці кваліфікованого фахівця, що займається укладанням плитки. Прекрасною альтернативою такому варіанту можуть стати сучасні пластикові ПВХ панелі. Ванна кімната обробка пластиком фото це наочно демонструють, не тільки доступна в матеріальному плані, але і виглядає привабливо і стильно!

Отделка ванной комнаты пластиком

Особливості обробки панелями

Сучасна наука дозволяє налагодити випуск самих різних варіантів ПВХ панелей. Вони можуть відрізнятися шириною, товщиною і навіть щільністю самого пластика. Кожна з таких панелей може однаково добре підходити і для обробки стін, і для обробки стель. Ванна кімната обробка пластиком фото тому підтвердження, проста у виконанні. Однак для цієї кімнати слід підібрати правильні панелі.

Отделка ванной комнаты пластиком

Що враховувати при виборі панелей для ванної кімнати?

Спочатку, вибираючи пластикові стінові панелі для ванної кімнати, зверніть увагу на міцність матеріалу. Маються на увазі не тільки можливості пластика не ламатися на вигині, але і те, наскільки легко такий пластик можна проткнути гострим предметом, яких у ванній більш ніж достатньо.

Ванна кімната обробка пластиком фото наочно це демонструє, повинна передбачити вибір панелей товщиною не менше ніж 10 мм.Обов'язково визначте, наскільки міцна товщина верхнього шару. Оскільки в більшості випадків практично весь сучасний пластик відрізняється товщиною верхнього шару не вище 0,5 мм. Як Ви повинні розуміти, панелі з такого матеріалу легко деформувати, тому забудьте про облокачивание на стіни у ванній, якщо вони виготовлені з такого матеріалу! Тому потурбуйтеся, щоб ванна кімната обробка пластиком фото, як ви бачите, це наочно підтверджують, була облицьована міцними і товстими панелями.

Отделка ванной комнаты пластиком

Монтаж панелей

Можна виділити два методи обробки ванної кімнати пластиковими панелями-каркасний і безкаркасний. Різниця між ними значна. Перш за все, каркас з металевих профілів в будь-якому випадку займає певний простір, а його і мало в наших ванних.

Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями

Крім того, каркас - це не цілісне і не суцільне підставу, тому пластик, який до нього кріпиться, легко продавлюється і псується без права на відновлення.

Тому, віддаючи перевагу такому методу облицювання ванної кімнати, зважуйте всі "ЗА» і "проти" такої затії, і тільки після переходите до її безпосереднього втілення!